€ 229,95
€ 183,96
Poloshirt 65% katoen en 35% polyamide.
Dit poloshirt van Thirij is uitgevoerd in een luxe bouclé stof, wat zorgt voor een subtiele structuur en een rijke uitstraling. De stofmix van 65% katoen en 35% polyamide voelt licht, ademend en comfortabel aan. De open polokraag geeft het shirt een moderne, ontspannen look – perfect voor stijlvolle zomerdagen.
Artikelnummer: 22114-590
Bij Van Os Mode Heiloo staan service en persoonlijke aandacht centraal. Wij helpen u graag bij het maken van de juiste keuze, zowel online als in onze fysieke winkel. Heeft u vragen over een product, maatadvies nodig of bent u op zoek naar stylingtips? Ons ervaren team staat voor u klaar.
U bent van harte welkom in onze winkel in Heiloo, waar u onze collecties in alle rust kunt passen en bekijken. Wij adviseren u graag persoonlijk en denken graag met u mee.
Adres:
Van Os Mode Heiloo
Winkelcentrum 't Loo 13, 1851 HT Heiloo
Openingstijden en meer informatie vindt u op onze contactpagina.
Persoonlijke shop afspraak
1-op-1 stijladvies • Rustig winkelen • Buiten openingstijden mogelijk.
Klik hier om je afspraak in te plannen: Afspraak inplannen
Wassen op 30°C fijnwasprogramma
Binnenstebuiten wassen om de bouclé structuur mooi te houden
Niet in de droger
Liggend laten drogen om de vorm te behouden
Lauw strijken indien nodig
Niet bleken
Thirij is ons eigen luxueus herenmodemerk dat synoniem staat voor hoogwaardige kwaliteit en vakmanschap. Elk kledingstuk is met zorg vervaardigd in Italië, waarbij alleen de beste natuurlijke materialen worden gebruikt. De collecties van Thirij stralen elegantie, stijl en tijdloze klasse uit, en zijn ontworpen voor de moderne man die waarde hecht aan kwaliteit en exclusiviteit. Met Thirij ben je verzekerd van kledingstukken die niet alleen comfortabel en duurzaam zijn, maar ook een statement maken van verfijning en allure.
| Confectie maten | 50, 52, 54, 56 |
|---|---|
| Kleur | Donkerblauw |
| Merk | Thirij |









